|
Ján Zápotoka o tym piszesz? Jakoś im szczególnie nie zazdroszczę kadry może z wyjątkiem jakimś...
A poza tym chłopie ty chyba nie wdziałeś kim oni grali pod koniec rundy. To w sumie nie dziwi że co pól roku pozyskują "świetnie zapowiadającego się pomocnika" Byle dalej i co za tym idzie forma w lidze
Ostatnio edytowane przez Zwierze : 30.12.2009 o godz. 15:03.
MISTRZ, MISTRZ, WISŁA MISTRZ!!!!!!!
|