Temat
:
Sylwester - gdzie itd..
Wyświetl pojedynczy post
fcz1985
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: Zabierzów
Offline
#
23
30.12.2009, 13:33
Właśnie mi się posypał trochę plan na sylwka. Ma ktoś pomysł na szybko gdzie z dziewczyna można iść żeby dosiedzieć do 22 żeby się rozkręcić? Kina i knajpy odpadają. hilfe...
http://www.youtube.com/watch?v=7VKosp7Se9U
fcz1985
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do fcz1985
Znajdź inne posty napisane przez fcz1985