Wyświetl pojedynczy post
kubawislak
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Młyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13327
Stary 30.12.2009, 13:28
Ściągnąłem i zainstalowałem
Kaspersky Anti-Virus 2010
Wersja 9.0.0.463
Wyskakuje mi komunikat na samej górze okna: istnieje ryzyko infekcji komputera klucz jest zablokowany.
Co mam zrobić?
Program po prostu wykrył iż jest to nielegalna kopia, czy jest na to sposób czy po prostu ponowne zainstalowanie z innymi kluczami
Ostatnio edytowane przez kubawislak : 30.12.2009 o godz. 13:33.
Odpowiedz cytując