Ściągnąłem i zainstalowałem
Kaspersky Anti-Virus 2010
Wersja 9.0.0.463
Wyskakuje mi komunikat na samej górze okna: istnieje ryzyko infekcji komputera klucz jest zablokowany.
Co mam zrobić?
Program po prostu wykrył iż jest to nielegalna kopia, czy jest na to sposób czy po prostu ponowne zainstalowanie z innymi kluczami
