|
Szkoda w tej chwili slow na cokolwiek....
bo kto chodzi na mecze koszykowki, albo ogarnia w miare to co sie moze stac jesli ta hala nie powstanie. Ko
nsekwencje moga byc spore, nawet likwidacja sekcji - dla koszykarek priorytet to grac w eurolidze w ktorej mozemy nie zagrac(gramy pomimo nie spelniania pewnych wymogow) do tego dochodzi zmiana przepisow nie mowiac o stanie technicznym tego budynku....
Co do tego co mialo tam miejsce to jestem w szoku... Gierki polityczne, jakies zagrywki w szukaniu dziur byleby tylko nie przeszedl projekt wrogiej partii.
Przeciez te wszystkie osoby sa mieszkancami Krakowa, i powinni robic wyszstko dla niego. Tymczasem beda jezdzic specjalnie dziurawa droga zeby zrobic na zlosc rywalom w radzie
|