Wyświetl pojedynczy post
Oxydrene
Senior Member
 
Od: 08.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6351
Stary 30.12.2009, 13:00
Szkoda w tej chwili slow na cokolwiek....
bo kto chodzi na mecze koszykowki, albo ogarnia w miare to co sie moze stac jesli ta hala nie powstanie. Ko
nsekwencje moga byc spore, nawet likwidacja sekcji - dla koszykarek priorytet to grac w eurolidze w ktorej mozemy nie zagrac(gramy pomimo nie spelniania pewnych wymogow) do tego dochodzi zmiana przepisow nie mowiac o stanie technicznym tego budynku....
Co do tego co mialo tam miejsce to jestem w szoku... Gierki polityczne, jakies zagrywki w szukaniu dziur byleby tylko nie przeszedl projekt wrogiej partii.

Przeciez te wszystkie osoby sa mieszkancami Krakowa, i powinni robic wyszstko dla niego. Tymczasem beda jezdzic specjalnie dziurawa droga zeby zrobic na zlosc rywalom w radzie
Odpowiedz cytując