Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
lukas74
Junior Member
Od: 02.2009
Offline
#
6342
30.12.2009, 12:02
Ale to była poprawka komisji sportu. Ta prezydencka nie uwzględniała naszej hali, ale dawała 3 mln na lodowiska i chyba coś ok 1 mln na rozpoczęcie budowy tej salki 100-lecia
lukas74
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do lukas74
Znajdź inne posty napisane przez lukas74