Wyświetl pojedynczy post
TSNH
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 30.12.2009, 11:57
Turniej fajny ale szkoda że w Poznaniu. Jezli nas złapią kontuzje, cała hala będzie ich bluzgać itp. to przynajmniej już nikomu nie przyjdzie na myśl żeby jeszcze tam pojechać. i dobrze
Odpowiedz cytując