Temat
:
Turniej halowy Remes Cup z Poznaniu
Wyświetl pojedynczy post
TSNH
Senior Member
Od: 11.2002
Offline
#
17
30.12.2009, 11:57
Turniej fajny ale szkoda że w Poznaniu. Jezli nas złapią kontuzje, cała hala będzie ich bluzgać itp. to przynajmniej już nikomu nie przyjdzie na myśl żeby jeszcze tam pojechać. i dobrze
TSNH
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do TSNH
Znajdź inne posty napisane przez TSNH