Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6338
Stary 30.12.2009, 11:38
Po pierwsze: za kilkanaście minut powinien być głosowany cały budżet. Jak zostanie uwalony, to Regionalna Izba Obrachunkowa może przeznaczyć jakieś pieniądze na tą inwestycje (choćby projekt). W praktyce RIO nigdy nie podejmuje nowy inwestycji...

Po drugie: prywatny inwestor.

Więcej opcji nie widzę...
Odpowiedz cytując