|
Po pierwsze: za kilkanaście minut powinien być głosowany cały budżet. Jak zostanie uwalony, to Regionalna Izba Obrachunkowa może przeznaczyć jakieś pieniądze na tą inwestycje (choćby projekt). W praktyce RIO nigdy nie podejmuje nowy inwestycji...
Po drugie: prywatny inwestor.
Więcej opcji nie widzę...
|