simone napisał(a):

Mam pytanie, czy dotychczasowe wizyty na sali obrad tak właśnie wyglądały? Jeśli tak, to może warto przerwać to "milczenie", choćby tak jak to zrobili niedawno eŁKaeSiacy.
Żeby mnie źle nie zrozumiano- nikogo nie pouczam, zrobicie jak będziecie chcieli, ot to tylko moja sugestia.
|
Trzeba zachować spokój. Manifestować swoją obecność można w ciszy, bez zakłócania spokoju. Nie wolno dawać im argumentów przeciwko nam. Kurcze szkoda, że musiałem iść dziś do pracy, bo chętnie wybrałbym się do urzędu.