Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Pavay
Senior Member
Od: 05.2007
Skąd: Bronowice Małe
Offline
#
13315
30.12.2009, 09:29
Tesco Kapelanka - do 18:00
„skoro środek pirotechniczny jest bezpieczny dla gumowej tratwy bez ryzyka jej uszkodzenia, to jest też bezpieczny na betonowej trybunie, w rozsądnej odległości od grup kibiców”
Pavay
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pavay
Znajdź inne posty napisane przez Pavay