Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Hamas_kr
Senior Member
Od: 02.2005
Skąd: S.K.M.K.
Offline
#
13314
30.12.2009, 08:48
Orientuje się ktoś do której jutro ( Sylwester ) czynne jest:
- TESCO Kapelanka
- Carrefour w Galerii Krakowskiej
z góry dzięki za pomoc
www.malopolscypatrioci.org.pl
Hamas_kr
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Hamas_kr
Znajdź inne posty napisane przez Hamas_kr