Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17673
Stary 30.12.2009, 07:36
Acapelo napisał(a):Wyświetl post
Ludzie jak nie macie nic do powiedzenia to nie piszcie ciągle tych samych żali. Żal.pl

Skorża musi zdobyć tym składem mistrzostwo. Potem tym składem awansować conajmniej do Ligi Europejskiej. A potem ludzie może w sierpniu 2010 kogoś kupimy.
Do tego czasu proponuję modlić się o to żeby Casplar i Klaindist znaleźli kogoś młodego za darmo kogo Skorża nauczy grać w piłkę. Ludzie błagam przestańcie pieprzyć 3 po 3.
Waldi69 napisał(a):Wyświetl post
Acapelo chciałbyś żeby Polacy nie narzekali. Przecież to nasza narodowa wizytówka
Nie no ! Jasne. Piszmy tu tylko dobre rzeczy o polityce transferowej.A byłoby tak: Co? Nie ma ani jednego posta od kilku lat?Temat się zgubił? Jak to możliwe, że nikt nie wpisuje tutaj dobrych rzeczy? O jest! Po kilku latach kupilismy niezlego grajka ze Słowenii. śmiało bedzie można powiedzieć, że będzie toPOST ROKU. Ba! Post 5cio lecia hehe
Zasada prosta--jest do dupy-piszemy że jest do dupy. Piszemy prawdę. To nie Chiny tylko forum Wisły Kraków.
Odpowiedz cytując