Acapelo napisał(a):

Ludzie jak nie macie nic do powiedzenia to nie piszcie ciągle tych samych żali. Żal.pl
Skorża musi zdobyć tym składem mistrzostwo. Potem tym składem awansować conajmniej do Ligi Europejskiej. A potem ludzie może w sierpniu 2010 kogoś kupimy.
Do tego czasu proponuję modlić się o to żeby Casplar i Klaindist znaleźli kogoś młodego za darmo kogo Skorża nauczy grać w piłkę. Ludzie błagam przestańcie pieprzyć 3 po 3.
|
Waldi69 napisał(a):

Acapelo chciałbyś żeby Polacy nie narzekali. Przecież to nasza narodowa wizytówka
|
Nie no ! Jasne. Piszmy tu tylko dobre rzeczy o polityce transferowej.A byłoby tak: Co? Nie ma ani jednego posta od kilku lat?Temat się zgubił? Jak to możliwe, że nikt nie wpisuje tutaj dobrych rzeczy? O jest! Po kilku latach kupilismy niezlego grajka ze Słowenii. śmiało bedzie można powiedzieć, że będzie toPOST ROKU. Ba! Post 5cio lecia hehe
Zasada prosta--jest do dupy-piszemy że jest do dupy. Piszemy prawdę. To nie Chiny tylko forum Wisły Kraków.