rav napisał(a):

|
A do tego w tegorocznym budżecie Majchrowski zapisał 3 mln zł na remont lodowiska hokeistów Cracovii, czyli już mamy halę numer trzy.
|
I z tych trzech hal, tylko ta im się należy. Remont lodowiska sobie, ale reszta wygląda jak schowek na szczotki.