Wyświetl pojedynczy post
canarinhos
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17670
Stary 29.12.2009, 20:21
szczebel napisał(a):Wyświetl post
A ja mam swoje zdanie na temat Kirma . Kiedy grał na prawej stronie w meczu z Odrą strzelił 2 bramki i bodajże rozegrał najlepszy mecz w barwach Wisły. Jak wszyscy obecnie wiedzą ,że jest piłkarzem prawonożnym i marnuje się grając na lewej stronie . Więc lepiej sprzedać Łobodzinskiego i kupić wreszcie lewonożnego pomocnika
Po pierwsze nikogo w Polsce poza Wisłą nie stać na jego utrzymanie, bo ma bajeczny kontrakt jak na Polske, a po drugie żeby ktoś mógł się nim interesować , nie mówiąc o rzekomym transferze to trzeba się wybijać nawet w tak słabej lidze jaką jest liga polska. A jak gra Łobo każdy widzi i niepotrzebny jest tutaj moj dalszy komentarz.
" W sercu moim WISŁA i na dobre i na złe"
Odpowiedz cytując