Wyświetl pojedynczy post
węgorz2
Senior Member
 
 
Od: 03.2007
Skąd: PL.BOH.GETTA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13303
Stary 29.12.2009, 20:15
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Napewo sa tu abonenci Cyfry+..


tez macie zły,"rozjechany" obraz na HBO2 i niezbyt dobry HBO comedy

bo w porownaiu do innych kanałow nawet TVP Puls to odbior tych kanalow jest bezndziejny a np obraz z HBO mam elenagcki..

co tu robic
u mnie nie widzę różnicy ,ale mam cyfrę u dzieci w pokoju na trochę małym lcd 22 cale, to może nie widac tak przejrzyście?
Odpowiedz cytując