Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
węgorz2
Senior Member
Od: 03.2007
Skąd: PL.BOH.GETTA
Offline
#
13303
29.12.2009, 20:15
Wojtas
napisał(a):
Napewo sa tu abonenci Cyfry+..
tez macie zły,"rozjechany" obraz na HBO2 i niezbyt dobry HBO comedy
bo w porownaiu do innych kanałow nawet TVP Puls to odbior tych kanalow jest bezndziejny a np obraz z HBO mam elenagcki..
co tu robic
u mnie nie widzę różnicy ,ale mam cyfrę u dzieci w pokoju na trochę małym lcd 22 cale, to może nie widac tak przejrzyście?
węgorz2
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do węgorz2
Znajdź inne posty napisane przez węgorz2