|
Brylant ja kiedyś też pomyliłem daty i poszedłem dzień później i dostałem jakby "ostrzeżenie" i musiałem napisać pisemko w którym oświadczam że wiem że jeżeli się taka sytuacja jeszcze raz powtórzy to zawieszają mnie w prawach bezrobotnego na okres 3 miesięcy.
Bo takich stworzył nas świat, pełnych pogardy, zła i grzechu. Więc zawsze dumnie będziemy trwać, teraz i zawsze i na wieki wieków.
|