|
Bardzo proszę o oddanie głosiku dla chyba najmłodszej Wiślaczki JUSTYNKI .
wystarczy wejść i wpisać kodzik można do 10 stycznia raz dziennie co 24 godz
prosimy wszystkich wiślaków o pomoc w Was siła
http://akademiatroskliwejmamy.pl/konkurs/pokoj/1140
JAZDA JAZDA JAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!! BIAŁA GWIAZDA!!!!!!!!!!!!!!!!
Ostatnio edytowane przez radian2 : 29.12.2009 o godz. 20:12.
|