Wyświetl pojedynczy post
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17662
Stary 29.12.2009, 18:49
Możecie sobie jeszcze opowiadać jak powinno być a sprawa jest banalnie prosta i jasno postawiona aby była kasa na lepszych piłkarzy na bardziej profesjonalny skład na byc moze boiska treningowe wieksza liczbe fachowców w klubie to tą kase trzeba zarobić poniewaz nie pojawi nam sie w klubie zaden pilkarz pokroju Szewczenki, Rosickiego to nie ma co liczyć na szybką i duzą kase z transferów :(

Jedynym sposobem dla nas i najbardziej realnym jest gra w europie przy LM to zysk około 7-8 mln euro za LE 2-3 mln euro .

zagranie raz w LM raz w LE czasem wcześniej odpadniecie które tez może sie zdarzyć i wskakujemy na wyższy poziom i tak był cel i do pewnego momentu Valerengi był on bardzo dobrze realizowany i bliski realizacji, ale i teraz nie widzę przeszkód aby zespól z Marcelo Głowackim Alvarezem Brozkami Boguskim Małeckim Kirmem Sobolem nie był wstanie wygrywac z Levadiami Levskimi Debreczynami i podobnymi zespołami.

i jak nastąpi ta piękna chwila i zagramy w LM i Cupiał nie przeznaczy tych 3-4 mln euro na wzmocnienia to będziecie mogli mieć pretensje
Ostatnio edytowane przez Lemoniadowy Joe : 29.12.2009 o godz. 19:28.
Odpowiedz cytując