Wyświetl pojedynczy post
Coolpick
Senior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13291
Stary 29.12.2009, 16:55
WzT napisał(a):Wyświetl post
Chcę wgrać nowy system z tego względu że ten jest po ang. A czekam z tym bo nigdzie nie ma sterowników do wersji 64 bitowej nawet na stronie producenta są tylko do 32 bitowej. A dziwne bo zakupiony był z Windowsem 7 64 bit więc sterowniki gdzieś musiały być skoro docelowo były wgrane. Zastanawia mnie tylko dlaczego wszystkie są a akurat do tego modelu nie podali na stronie.
Chyba że na 64 bitowy zainstaluje sterowniki 32 bitowe może zadziała...
a jaki masz dokładnie model lapka?
Odpowiedz cytując