Wyświetl pojedynczy post
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17651
Stary 29.12.2009, 15:25
mic1992 napisał(a):Wyświetl post
Do rozpoczęcie okna transferowego jeszcze kilka dni więc nie dziwcie się że nie ma żadnych transferów
W Poznaniu sie tym nie przejmują. Co innego data podpisania kontraktu a data jego wejścia w życie
Odpowiedz cytując