Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
DrunkenBear
Senior Member
Od: 07.2006
Offline
#
17648
29.12.2009, 14:57
wislakrakow124
napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=cAjEo...eature=related
Leonardo da Almeida probka umiejetnosci
takie filmiki są tendencyjne...
http://www.youtube.com/watch?v=ObCns9hEpAI
A tu nasz Wojciech Łobodziński
DrunkenBear
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do DrunkenBear
Znajdź inne posty napisane przez DrunkenBear