Wyświetl pojedynczy post
ArturTS
Junior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Switzerland

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17639
Stary 29.12.2009, 13:24
Z tym Leonardo czy jak mu tam było zamieszanie rok temu jak mnie pamięć nie myli, co z tego wynikło sami wiemy Sądzę że będą jakieś transfery ale denerwuje mnie to jak Cupiał się zachowuje. Co mamy osiągnąć takim składem? Na pewno nie to czego oczekują kibice od zespołu. Wzmocnienia w momencie kiedy kogoś sprzedamy... A jak mam sprzedać kogoś kto jest nam niepotrzebny i dostać za niego jakieś w miarę wartościowe pieniądze? Takie rzeczy to można sobie w FM'ie zrobić. Żaden człowiek o zdrowych zmysłach nie wyłoży solidnej kwoty, tak więc pozostaje nam sprzedać najlepszych zawodników którzy jednak pozostawiają serce na boisku... I CO MY Z TEGO BĘDZIEMY MIEĆ? Najlepsi odejdą i przyjdą znowu jacyś kolejni którzy będą musieli się wkomponować w skład przez 80 lat... nonsensowna polityka transferowa...
Odpowiedz cytując