Temat
:
Filmy, które warto obejrzeć
Wyświetl pojedynczy post
pff
Wielka Wisła
Od: 08.2006
Skąd: Kraków
Offline
#
651
29.12.2009, 12:57
Kaszalot
napisał(a):
Imax. tylko ciezko zarezerwowac jakies dobre miejsca
W Kijowie też
http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=7250633
pff
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pff
Znajdź inne posty napisane przez pff