|
Witam, rezerwował ktoś bilety do Cinema-city przez internet?
Na podstawie czego wydadzą mi bilet w kasie? Co się z nim stanie jeśli zamówię bilet, a nie go nie odbiorę? Ponoszę jakieś dodatkowe koszty?
edyta:
dzięki!
Ostatnio edytowane przez wislacki : 29.12.2009 o godz. 13:27.
...Lubelszczyzna jest za Wisłą !!!
|