Wyświetl pojedynczy post
wislacki
Senior Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Litwini wracają?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13274
Stary 29.12.2009, 12:55
Witam, rezerwował ktoś bilety do Cinema-city przez internet?
Na podstawie czego wydadzą mi bilet w kasie? Co się z nim stanie jeśli zamówię bilet, a nie go nie odbiorę? Ponoszę jakieś dodatkowe koszty?

edyta:
dzięki!
Ostatnio edytowane przez wislacki : 29.12.2009 o godz. 13:27.
...Lubelszczyzna jest za Wisłą !!!
Odpowiedz cytując