DominoForza napisał(a):

|
mam pytanie korzysta ktos z programu ipla ? tam niby wszytsko za darmo ? czy jest jakis haczyk ?
|
Ja od 1,5 roku używam Ipli i wszystko jest ok. Musisz zrobić sobie darmowe konto. Radze nie pobierać ze strony ipli tyko z
http://www.dobreprogramy.pl/Ipla,Pro...ows,13125.html .
Jak pobierałem ze stronki głównej ciągle były problemy.Instalujesz i potem przy uruchamianiu programu robisz darmowe konto. Istnieje coś takiego jak konto VIP (które jest oczywiście płatne) ale to jest pic na wodę. To daje tylko lepszą jakość obrazu a zwykła jakość i tak jest niezła. Polecam.