Wyświetl pojedynczy post
regis
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13265
Stary 28.12.2009, 23:53
Kamil napisał(a):
hm, a o liveboxa i polaczenie usb dalbys rade cos poradzic?
od czasu do czasu trace polaczenie, i musze zresetowac kompa, w tym czasie usb jest tak jakby nie obecne, jak odlacze modem i podlacze byle co to go nie wykrywa, musze zresetowac kompa zeby normalnie zaczelo dzialac
Nie wiem, jak jest teraz, ale jakiś czas temu liveboxy miały spore problemy przy połączeniu przez USB i chyba tego nie rozwiązali, bo obecnie nawet już nie dają sterowników do tego
Najlepiej sobie kupić po prostu jakąś kartę sieciową (koszt kilkunastu/kilkudziesięciu złotych) i po problemie.

wegiel - Daemon Tools?
Odpowiedz cytując