Kamil napisał(a):
hm, a o liveboxa i polaczenie usb dalbys rade cos poradzic?
od czasu do czasu trace polaczenie, i musze zresetowac kompa, w tym czasie usb jest tak jakby nie obecne, jak odlacze modem i podlacze byle co to go nie wykrywa, musze zresetowac kompa zeby normalnie zaczelo dzialac
|
Nie wiem, jak jest teraz, ale jakiś czas temu liveboxy miały spore problemy przy połączeniu przez USB i chyba tego nie rozwiązali, bo obecnie nawet już nie dają sterowników do tego

Najlepiej sobie kupić po prostu jakąś kartę sieciową (koszt kilkunastu/kilkudziesięciu złotych) i po problemie.
wegiel - Daemon Tools?