Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17623
Stary 28.12.2009, 23:36
Robek napisał(a):Wyświetl post
Nie,nie,nie
bo piłkarzy mamy a reszty nie bardzo
dajmy im najpierw zarobić
Ale Ty rozrzutny jesteś! No nie wiem czy w świetle powyższego oberprezes pójdzie na takie marnotrawstwo.
Odpowiedz cytując