Kamil napisał(a):

hm, a o liveboxa i polaczenie usb dalbys rade cos poradzic?
od czasu do czasu trace polaczenie, i musze zresetowac kompa, w tym czasie usb jest tak jakby nie obecne, jak odlacze modem i podlacze byle co to go nie wykrywa, musze zresetowac kompa zeby normalnie zaczelo dzialac
|
To jest raczej problem z samym usb i nie ma znaczenie że jest tam akurat livebox. Albo jakiś program robi złe rzeczy albo jakieś spięcie. A rada taka podłącz sobie po karcie sieciowej liveboxa zamiast przez usb
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.