Wyświetl pojedynczy post
Robek
Senior Member
 
Od: 08.2004
Skąd: STOŁECZNE MIASTO KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17617
Stary 28.12.2009, 22:46
wislak68 napisał(a):Wyświetl post
No i załóżmy że znajdzie się taki. I jak wystawi rachunek za profesjonalną: sieć skautów, dobry sztab medyczny, odnowę biologiczną, PR, marketing i swoją pensję to okaże się że piłkarze będą musieli żyć z powietrza.
i niech tak zyja, oni juz zarobili swoje ci co są dłuzej niz rok w Wiśle
Odpowiedz cytując