wislak68 napisał(a):

|
No i załóżmy że znajdzie się taki. I jak wystawi rachunek za profesjonalną: sieć skautów, dobry sztab medyczny, odnowę biologiczną, PR, marketing i swoją pensję to okaże się że piłkarze będą musieli żyć z powietrza.
|
i niech tak zyja, oni juz zarobili swoje ci co są dłuzej niz rok w Wiśle