Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
sefarsefar
Member
Od: 12.2007
Offline
#
13258
28.12.2009, 22:32
węgorz2
napisał(a):
podbijam ,może wie ktoś ewentualnie o jakiejś silowni gdzie są worki treningowe
Na Wiśle przy siłowni jest salka z workami. Jeżeli nikt tam nie prowadzi zajeć to spokojnie mozesz sie pobawic workami
http://xfitnessclub.pl/
sefarsefar
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do sefarsefar
Znajdź inne posty napisane przez sefarsefar