Wyświetl pojedynczy post
element
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17614
Stary 28.12.2009, 22:24
*Michael* napisał(a):Wyświetl post
Element jjestes bardzo upierdliwy że tak już powiem nie mowie ze po 5 ale 2-3 na jedną pozycje było by extra
A to dlatego bo piszesz coś co jest logicznym.
Kierujesz do mnie post że fajnie byłoby mieć kilku na każdą pozycję. No super-full wypas- ekstra by było. Ale nie jest.
Napisze więcej, fajnie by było awansować do LM i ją zdobyć, ale żeby nie być upierdliwym chociaż do LE bez zdobywania trofeum.

Robek napisał(a):Wyświetl post
Cupiałowi i Skorży pewnie zależy?


Nie. Cupiałowi - właścicielowi Wisły zależy na samych przegranych, na tym żeby Wisła spadła do 2 ligi, żeby być pośmiewiskiem dla reszty prezesów Polskich klubów i nie móc już na kozaka zapalić cygara na koniec sezonu i na tym by po spadku sprzedać Wisłę za 2 mln złotych, dlatego trener i kilku piłkarzy trzęsło porami u niego na dywaniku po Lewatywie.
Skorży też nie zależy, tak po prostu z nudów przyczynił się do dwóch mistrzostw i wyprowadzenia Wisły na czołówkę w trakcie tego sezonu.

Chyba że taki wariat z tego Cupiała, że siedzi przy Wiśle 10 lat tylko po to by ośmieszyć i obrzucać gównem własny klub. Na tym mu właśnie zależy.
Ale jakimś dziwnym trafem pomimo starać ciągle mu się to nie udaje.
Ostatnio edytowane przez element : 28.12.2009 o godz. 22:29.
"Chuligani Wisły rzucili serpentyny..."
"Kibole Wisły odpalili race. Właśnie dlatego w Polsce nie będzie wielkiej piłki"
"Będziemy zamykać stadiony, żeby ludzie mogli przychodzić na mecze"
"Posunięcia kibiców Wisły przypomniały mi o zamachach na World Trade Center"
cdn..
Odpowiedz cytując