A to dlatego bo piszesz coś co jest logicznym.
Kierujesz do mnie post że fajnie byłoby mieć kilku na każdą pozycję. No super-full wypas- ekstra by było. Ale nie jest.
Napisze więcej, fajnie by było awansować do LM i ją zdobyć, ale żeby nie być upierdliwym chociaż do LE bez zdobywania trofeum.
Robek napisał(a):

|
Cupiałowi i Skorży pewnie zależy?
|
Nie. Cupiałowi - właścicielowi Wisły zależy na samych przegranych, na tym żeby Wisła spadła do 2 ligi, żeby być pośmiewiskiem dla reszty prezesów Polskich klubów i nie móc już na kozaka zapalić cygara na koniec sezonu i na tym by po spadku sprzedać Wisłę za 2 mln złotych, dlatego trener i kilku piłkarzy trzęsło porami u niego na dywaniku po Lewatywie.
Skorży też nie zależy, tak po prostu z nudów przyczynił się do dwóch mistrzostw i wyprowadzenia Wisły na czołówkę w trakcie tego sezonu.
Chyba że taki wariat z tego Cupiała, że siedzi przy Wiśle 10 lat tylko po to by ośmieszyć i obrzucać gównem własny klub. Na tym mu właśnie zależy.
Ale jakimś dziwnym trafem pomimo starać ciągle mu się to nie udaje.