element napisał(a):

|
Oczywiście. Byłoby milo gdybyśmy mieli po 5 grajków na każdą pozycję.
|
Element jjestes bardzo upierdliwy że tak już powiem

nie mowie ze po 5 ale 2-3 na jedną pozycje było by extra
a tych co są słaby tak jak np. Ćwielong to wymieniać na takich którym się chce i potrafią.
Z szacunkiem dla Pepe ale jest cieńki... W. Łobodziński również najlepszy nie jest ale zarabia taka kase ze za jego pensje utrzymalibysmy 2 takich zawodnikow na jego poziomie. Łobo jest dobry na wejscia w 2 połowie. Rzadko kiedy zdarzy mu się zagrać bardzo dobry albo chociaż dobry mecz wychodząc w podstawowej 11.