Wyświetl pojedynczy post
*Michael*
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Okolice Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17612
Stary 28.12.2009, 22:21
element napisał(a):Wyświetl post
Oczywiście. Byłoby milo gdybyśmy mieli po 5 grajków na każdą pozycję.
Element jjestes bardzo upierdliwy że tak już powiem nie mowie ze po 5 ale 2-3 na jedną pozycje było by extra

a tych co są słaby tak jak np. Ćwielong to wymieniać na takich którym się chce i potrafią.

Z szacunkiem dla Pepe ale jest cieńki... W. Łobodziński również najlepszy nie jest ale zarabia taka kase ze za jego pensje utrzymalibysmy 2 takich zawodnikow na jego poziomie. Łobo jest dobry na wejscia w 2 połowie. Rzadko kiedy zdarzy mu się zagrać bardzo dobry albo chociaż dobry mecz wychodząc w podstawowej 11.
Zawsze Wierni i Oddani - WISŁY KRAKÓW chuligani !!
Odpowiedz cytując