To już napisałem czemu nie ściągną.
A ściągną wtedy kiedy sprzedadzą kogoś z trójki BMD.
Choć dla mnie głupotą byłoby o.......ić Marcelo choćby dla 3 grajków. Chłopak jest z innej bajki i dla nas jest skarbem co potwierdza tylko sonda
http://www.wisla.krakow.pl/pl/sondy/...jesiennej_byl_
Frajerstwem również popisaliby się działacze gdyby go opchnęli za 2 mln euro. Jest bardzo młodziutki, ma ułożone we łbie. Perspektywiczny i trzeba go dograć do końca sezonu i wtedy go pokazać w pucharach. Kij z tym w jakiej lidze gra i jak się ogólnie Wisła zaprezentuje, tzn ważne tyle że pod obserwację pójdzie konkretny/i piłkarz/e.
Ewentualnie z bólem serca Brożek, a najlepiej Diaz. Ale czy jest sens wymieniać kogoś wartościowego na kogoś kto może się okazać wartościowym, a co gorsza kimś gorszym od choćby Brożka i Marcelo? wątpię. Nie czas na kalkulacje i ryzyko.
@
*Michael* napisał(a):

|
ma chyba zgodzisz sie ze mna ze musimy mieć szerszą kadrę...
|
Oczywiście. Byłoby milo gdybyśmy mieli po 5 grajków na każdą pozycję.