Wyświetl pojedynczy post
*Michael*
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Okolice Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17597
Stary 28.12.2009, 20:15
element napisał(a):Wyświetl post
On może wyłożyć 10 mln euro na zawodników i gwarancji na awans do LM / LE nie ma.
A wie że tym składem co mamy są jakieś szanse na MP. Bez potrzeby wykładania tychże 10 mln euro.
Więc może tylko stracić, a nie zyskać.
Nie są to Twoje, moje czy kogoś innego pieniądze. Tylko jego. A domniemam że tak na hurra nie rzucałbyś milionami tylko dlatego bo ktoś na forum napisał że ma zachciankę na ściągnięcie tego i tamtego, za tyle i tyle. A skąd na to hajs się znajdzie to już mnie nie obchodzi. Ma być i ****.
Jestem z tych nielicznych którzy starają się każdego zrozumieć, od grajka, po trenera kończąc na prezesach.
I żeby była jasność to też chciałbym żeby wyjebał najlepiej 100 mln euro i żebyśmy lali każdego po 5-0 u nas na wsi i podlili potentatów europejskich.
Ja o tym marzę od wielu lat. Ale trzeba przyjąć na klatę kilka faktów - często bolesnych i postarać się je zrozumieć.

Przede wszystkim nie są to Wisły, a Cupiała pieniądze. O pieniądzach o których Ty i inni piszą znajdują się w portfelu Cupiała, a nie budzecie Wisły.
Wisła jak już wspomniałem sama na siebie zarabia, co potwierdza tylko powyższy news.
(Sprzedajmy = kupujemy itp)
Cupiał jedynie może rzucić jakimś groszem ale jak one może coś rzucić skoro mamy ten jebany dług wobec jego firmy. I skończymy na tym że za kilka lat będziemy musieli brać pożyczki z banków które do końca życia nie spłacimy. Co ja pisze, my ten dług wykładając na niego z kasy Wisły wątpię czy za 100 lat spłacimy. Prędzej nas wy.......i do 2 ligi.

A jak komuś się nie podoba właściciel niech przejmie po nim pałeczkę.
Cupiał już swego czasu postawił dwa warunki



/ Cena zapewne wzrosła ze względu na nowy stadion.

Wystarczy je spełnić i zakończy się marudzenie na forum.

Ja tu nie mowie zeby wykladal 100 mln Euro...

mowie tylko ze 2-3 mlodych zawodnikow z perspektywami za niewielką kasę sciągnąć co okienko i by byli pożyteczni... a chyba zgodzisz sie ze mna ze musimy mieć szerszą kadrę... bo przyjdzie taka plaga kontuzji jak teraz i dupa bo nie mamy kim grać... cud ze i tak jakos ciułamy te punkty...
Zawsze Wierni i Oddani - WISŁY KRAKÓW chuligani !!
Odpowiedz cytując