|
Najgorsze jest jedno dlaczego oni chociaż raz nie mogą nam powiedzieć, że nie będzie transferów i nie byłoby takiego zamieszania jak teraz. Ciągle coś kręcą, a to 3 transfery, a to jeden transfer. Jak to możliwie, że człowiek który decyduję o transferach w naszym klubie Maciej Skorża nie wie czy ma pieniądze na transfery czy nie ma ?
Jeśli miałbym kogoś sprzedać to Juniora Diaza, co do Marcelo i Pawła tylko jakaś super oferta.
|