Wyświetl pojedynczy post
węgorz2
Senior Member
 
 
Od: 03.2007
Skąd: PL.BOH.GETTA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13254
Stary 28.12.2009, 19:08
Hamas_kr napisał(a):Wyświetl post
za nacjonalista.pl:

Powiem tylko że to jest stara fota z czasów gdy takie widoki na polskich stadionach były na porządku dziennym a wtedy na Legii rządzili ludzie z grupy White Legion SS,jest też jeszcze nieco świeższa fotka



Z wyjazdu do Poznania,rok 2005 Puchar Polski tylko tym razem długo się ta swasta nienawisiała
zastanowcie sie o kim rozmawiacie ,kategorycznie nie powinno byc tutaj miejsca na faszystowskie zdjecia bandy s****y.......
pozatym WEGIEL wyglada mi na kogos kto wystawia tu takie flagi i zadaje pytania nie dla każdego śmieszne ,najmniej dla osób które przezyły OSWIECIM!
Ostatnio edytowane przez węgorz2 : 28.12.2009 o godz. 19:26.
Odpowiedz cytując