Hamas_kr napisał(a):

za nacjonalista.pl:
Powiem tylko że to jest stara fota z czasów gdy takie widoki na polskich stadionach były na porządku dziennym a wtedy na Legii rządzili ludzie z grupy White Legion SS,jest też jeszcze nieco świeższa fotka

Z wyjazdu do Poznania,rok 2005 Puchar Polski tylko tym razem długo się ta swasta nienawisiała
|
zastanowcie sie o kim rozmawiacie ,kategorycznie nie powinno byc tutaj miejsca na faszystowskie zdjecia bandy s****y.......
pozatym WEGIEL wyglada mi na kogos kto wystawia tu takie flagi i zadaje pytania nie dla każdego śmieszne ,najmniej dla osób które przezyły OSWIECIM!