Wyświetl pojedynczy post
donecki
Senior Member
 
 
Od: 08.2005
Skąd: Sektor XI

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17588
Stary 28.12.2009, 19:05. Wszystko Jasne:((((
Jeden z menadżerów współpracujących z naszym klubem mówi jeśli nie sprzedamy kogoś to nikogo w tym okienku nie kupimy.Więcej na gazeta.pl
Odpowiedz cytując