Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Szyman423
Senior Member
Od: 12.2009
Skąd: z Bochniii
Offline
#
13253
28.12.2009, 18:56
DominoForza
napisał(a):
mam pytanie korzysta ktos z programu ipla ? tam niby wszytsko za darmo ? czy jest jakis haczyk ?
Ipla fajny program całkowiecie bezpłatny tylko tam są filmy z Polsatu chyba wszystkie ;/
Ale nie jestem pewien ;d
Szyman423
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Szyman423
Znajdź inne posty napisane przez Szyman423