Wyświetl pojedynczy post
wegiel
Member
 
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13250
Stary 28.12.2009, 18:10
hehehe, przypomina mi się akcja z kumplem żydem i rozmowa o stadionach

spoko spoko Pchelcok , też mam kumpli w Orange hehehehehe
Odpowiedz cytując