Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
wegiel
Member
Od: 12.2009
Offline
#
13250
28.12.2009, 18:10
hehehe, przypomina mi się akcja z kumplem żydem i rozmowa o stadionach
spoko spoko Pchelcok , też mam kumpli w Orange hehehehehe
wegiel
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wegiel
Znajdź inne posty napisane przez wegiel