wegiel napisał(a):

|
jestem noga jeśli chodzi o internet i sprawy komputerowe ale jest taka sprawa (...)/>
|
Zapraszam do TP

a tak na serio wystarczy że kupisz sobie router lub modem z wejściem Enternetowym i kabel o długości jaka tam Cię interesuje.
Ja mam pytanie co się dzieje z rapidsharem, mam dostęp do internetu w TP, UPC i Orange Free. Gdy ściągam przez Neostradę nie ma problemu z ściągnięciem pliku jednak jak chce już przez Orange lub UPC wyświetla się komunikat :
http://i45.tinypic.com/1zw0q2s.jpg
Tak wiem że niby kilku użytkowników już ściąga ten plik tylko że jak włączam inne linki jest to samo :/ da się to jakoś obejść? Zaznaczam że w Orange mam dynamiczne IP i zmiana nie pomaga.