Wyświetl pojedynczy post
pchelcok
Senior Member
 
 
Od: 09.2007
Skąd: Gdów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13243
Stary 28.12.2009, 17:38
wegiel napisał(a):Wyświetl post
jestem noga jeśli chodzi o internet i sprawy komputerowe ale jest taka sprawa (...)/>
Zapraszam do TP a tak na serio wystarczy że kupisz sobie router lub modem z wejściem Enternetowym i kabel o długości jaka tam Cię interesuje.


Ja mam pytanie co się dzieje z rapidsharem, mam dostęp do internetu w TP, UPC i Orange Free. Gdy ściągam przez Neostradę nie ma problemu z ściągnięciem pliku jednak jak chce już przez Orange lub UPC wyświetla się komunikat : http://i45.tinypic.com/1zw0q2s.jpg
Tak wiem że niby kilku użytkowników już ściąga ten plik tylko że jak włączam inne linki jest to samo :/ da się to jakoś obejść? Zaznaczam że w Orange mam dynamiczne IP i zmiana nie pomaga.
Jestem kibicem, będę kibicem,
nie chce z kibicem po meczu dzielić się zniczem.
Nie chcę zostać z niczym, niczym żołnierz bez broni.
Chcę honoru bronić, lecz jako samuraj nie ronin...

...

ACAB
Odpowiedz cytując