Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
pawulon-82
Senior Member
Od: 02.2008
Offline
#
13241
28.12.2009, 17:15
dostępne są takie rozgałęzniki na 2 wejścia-nie bój nic
kabel telefoniczny kupisz np.w Castoramie,za grosze.
ja tak mam.kabel ma 4m i wszystko działa.
a netia pewnie jak TPSA wyśle Ci taki może dwumetrowy kabelek.
pawulon-82
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pawulon-82
Znajdź inne posty napisane przez pawulon-82