Cytat:
Innymi słowy - trzeba poczekać, aż wyleci Skorża wraz z jego dwuosobową siatką "skautów". Osobiście cieszę się, że nie ma pieniędzy, inaczej mielibyśmy już u siebie Pazdana z absurdalnie wysokim kontraktem.
Jak czasami czytam o niektórych pomysłach naszego menago, to ciśnie mi się na usta niesmiertelne pytanie "głupota, czy sabotaż?" Tak więc taka komisja byłaby jak najbardziej na miejscu, Marszałku.
|
A Ty skąd wiesz takie rzeczy kto zrezygnował z Pazdana, a kto go forsował ? Ile meczów Pazdana widziaeś ?
Dlaczego u nas nie ma Lewandowskiego czy Peszki ? Z tego co wie to Bednarz odpuścił Lewandowskiego który jest dla mnie najlepszym piłkarzem w Polsce ale przecież chciał absurdalnie wysoki kontrakt. Pewnie Bednarz myślał tak samo jak Wy.
Kirma czy Alvarez z tego co wiem też forsował Skorża. Fajnie że skreślasz skautów, za nim co kol wiek zrobili. Zamiast ich dopingować już zaczynają się żale. Brawo.
Napiszę jeszcze raz jestem za tym aby kupić Sobiecha.