Jelon napisał(a):

|
Sprzedam oryginalną ,meczową koszulkę Mariusza Jopa białą z długim rękawem. Koszulke dostalem po meczu z Odra Wodzislaw w zakonczonej nie dawno rundzie ! Koszulka rozmiar L . Oferty na pw. jak ktos bedzie zaintereswany to wtwedy wysle zdjecia! licytujcie bo warto ! UNIKAT!
|
Taka mała uszczypliwość wręcz z mojej strony

Na prawdę warto miec Jopa w kolekcji

Oczywiście liczy się fakt, że koszulka Wisły, ale z Jopem na plecach raczej bym się nie pokazała
*Proud*- po 1. nie napisałam nigdzie słowa "wstyd"!
po 2. rozumiem, że twój nick zn. "dumny", ale bez przesady. Poza tym jest to moje zdanie, a i generalnie jakoś nie ma wielu zwolenników Jopa. Jako do gościa nie mam do niego nic (choćby dlatego, iż go nie znam), ale jako do piłkarza, który gra w WIŚLE mam dużo zarzutów.
Można to poniekąd porównać do naszej ojczyzny. Z Polski jestem bardzo dumna, ale z samego rządu (np. z pana prezydenta) jestem bardzo... niezadowolona. :]