Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17579
Stary 28.12.2009, 15:53
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Moretto tak dobry,że w drugiej lidze brazylijskiej wylądował. Tego już nawet nie maco komentować. Kasę zostawić i nie wydawać na siłę,bo za mało mamy aby kogoś kupić a wydawać na szrot nie ma sensu i w ogóle nie wolno. A kupowani dla samego kupowania sensu nie ma.
Innymi słowy - trzeba poczekać, aż wyleci Skorża wraz z jego dwuosobową siatką "skautów". Osobiście cieszę się, że nie ma pieniędzy, inaczej mielibyśmy już u siebie Pazdana z absurdalnie wysokim kontraktem.

Jak czasami czytam o niektórych pomysłach naszego menago, to ciśnie mi się na usta nieśmiertelne pytanie "głupota, czy sabotaż?" Tak więc taka komisja byłaby jak najbardziej na miejscu, Marszałku.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 28.12.2009 o godz. 16:04.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując