Marszałek napisał(a):

|
Moretto tak dobry,że w drugiej lidze brazylijskiej wylądował. Tego już nawet nie maco komentować. Kasę zostawić i nie wydawać na siłę,bo za mało mamy aby kogoś kupić a wydawać na szrot nie ma sensu i w ogóle nie wolno. A kupowani dla samego kupowania sensu nie ma.
|
Innymi słowy - trzeba poczekać, aż wyleci Skorża wraz z jego dwuosobową siatką "skautów". Osobiście cieszę się, że nie ma pieniędzy, inaczej mielibyśmy już u siebie Pazdana z absurdalnie wysokim kontraktem.
Jak czasami czytam o niektórych pomysłach naszego menago, to ciśnie mi się na usta nieśmiertelne pytanie "głupota, czy sabotaż?" Tak więc taka komisja byłaby jak najbardziej na miejscu, Marszałku.