Wyświetl pojedynczy post
TRNKRN
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17574
Stary 28.12.2009, 15:05
Super oferta, jaasne. Nie liczcie na super oferte. Jest kryzys, a nikt z tak słabej ligi jak polska nie będzie kupował obrońce za 3 mln ojro. To można włożyć między bajki. Zresztą, popatrzcie na przykład Rogera, poszedł do Grecji, supergwiazdunia Legii, a teraz co? do składu się nie łapie, uznany za jeden z 5 najgorszych transferów ligi... Przy takiej renomie menedżerowie znanych klubów będą omijać nasz kraj z daleka. I wcale się nie dziwię... Lepiej dać 1 mln ojro za solidnego średniaka z ligi francuskiej niż 3 mln za "wybijającego" się gracza ligi polskiej.
Odpowiedz cytując