Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Power play manager
Junior Member
Od: 12.2009
Offline
#
17573
28.12.2009, 14:54
Wilczek powiedział, że sprzedadzą Marcelo jak będzie super oferta więc myślę że 3mln E minimum ;]
Power play manager
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Power play manager
Znajdź inne posty napisane przez Power play manager