Wyświetl pojedynczy post
kibicwisły1906
Senior Member
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17571
Stary 28.12.2009, 14:49
Jednym z zasadniczych problemów w Wiśle jest brak budżetu transferowego z prawdziwego zdarzenia - nie czarujmy się pieniędzy na wzmocnienia pod europejskie puchary nie ma...i długo nie będzie- wątpię, czy w ogóle uda nam się kogoś pozyskać za gotówkę w zbliżającym się okienku transferowym - w pozyskiwanie zawodników za darmo jakoś nie wierzę, bo więcej było w naszym przypadku wpadek niż sukcesów na tym polu, a w transfery last minut to w ogóle nie wchodzą w grę znając nasze możliwości wyszukiwania talentów.

Trzeba się przygotować, że tym co teraz dysponuje Skorża będziemy walczyć w przyszłorocznych pucharach do kolejnej Levadii (chyba, że zarządzanie klubem ulegnie diametralnej zmianie)...
Odpowiedz cytując