Gdyby tak sprzedać : Marcelo (3mln E) Diaż (1.5mln E) Pa.Brożek (2mln E) =6,5mln E - 2mln euro (załatanie dziury budżetowej) - 500tys E (wykup Alvareza) = 4mln E na transfery ! Kupić za przynajmniej 1mln E napastnika, 500tys E Lewego pomocnkika i 500tys E środkowego obrońce. Zostaje jeszcze 2mln E na kontrakty
PS : Jak to nie ten dział to sorry, ale chyba to ten ;p