saklak1906 napisał(a):

|
Ty chyba sam nie wierzysz w to co piszesz. Jak Petresku mial zrobic wynik jak nie mial posluch u kopaczy. Bo jak ich przycisna na treningu po spartaczonym meczu to lecieli ze skarga do Cupiala ze im zle i nie dobrze.
|
Nie miał posłuchu bo gubił się tak w taktyce jak i w przygotowaniu fizycznym.
Nakładać na polskich piłkarzy obciążenia treningowe na poziomie silnych europejskich klubów to jakby uczyć świnie latać. Gdyby byli w stanie podołać takim obciążeniom to graliby w mocnych klubach.
Czy wuefista w szkole daje uczniom cykl treningowy na poziomie profesjonalnych lekkoatletów? Oczywiście że nie. Wymagania dostosowuje się do możliwości zawodników. Zajeżdżanie ich po to, by udowodnić im, że są słabi nie ma żadnego sensu. Petrescu nie miał zrobić z Brożka Torresa, a z Dudki Terrego. Miał przygotować ich tak, by byli lepsi od innych półprofesjonalistów i na tyle dobrzy, by od czasu do czasu powalczyć z lepszymi od siebie.