Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
d.j
Senior Member
Od: 01.2007
Offline
#
13235
28.12.2009, 13:54
West
napisał(a):
trzech kroli wkoncu jest wolnym dniem o pracy czy nie ?
bo google nie jednoznacznie mowi
jeszcze nie jest
d.j
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do d.j
Znajdź inne posty napisane przez d.j