|
Ja nie rozumiem tego szukania bramkarza za granicą... cała Europa praktycznie wie, że Polska, to masowa produkcja bramkarzy. Wystarczy popatrzeć na, to ilu Polaków gra na wyspach w bramce. Czy nie lepiej przejrzeć bramkarzy z niższych lig. I tam znaleźć dobrego? I do tego taniego.
Co do napastnika, to niestety nikogo dobrego nie kupi się tanio. Do tego w polskiej lidze, to z napadziora, który strzela 7-10 bramek na sezon robi się mega gwiazdę o którą niby to zabijają się kluby z całej europy. Paranoja.
|